ابتدا به آدام توماس با خواهرزاده و پسر واقعی خود در راه اندازی مجدد جاده واترلو نگاه کنیددبلیو

جاده آترلو برای آدام توماس به یک رابطه خانوادگی تبدیل شده است که در اولین تصاویر منتشر شده برای درام آینده بی بی سی در کنار خواهرزاده واقعی خود اسکارلت و پسرش تدی بازی می کند.

توماس به نقش خود در نقش دونته چارلز در سریالی که قرار است در ژانویه از شبکه بی‌بی‌سی وان پخش شود، بازمی‌گردد، در حالی که اسکارلت، دختر برادر بزرگ‌ترش رایان توماس، و تدی نقش فرزندان روی صفحه نمایش او را بازی خواهند کرد.

آنجلا گریفین، که نقش مدیر را بازی می‌کند، و کیتی گریفیث، که شخصیتش کلو در پایان فصل آخر با توماس دانته ازدواج کرد، نیز برای ایفای مجدد نقش‌های خود بازگشته‌اند.

این سریال برنده جوایز، که در ابتدا از سال 2006 تا 2015 پخش شد، همچنین شاهد حضور کیم مارش، ستاره Strictly Come Dancing نیز در نقش نیکی والترز خواهد بود.

این نمایش گفت که این درام که در منچستر بزرگ تنظیم و ساخته شده است، زندگی در یک مدرسه جامع را با والدین و معلمان دنبال می کند که یاد می گیرند در چشم انداز اجتماعی همیشه در حال تغییر – از بی خانمانی، هزینه های زندگی، LGBTQ+، نژادپرستی، جنسیت گرایی و سلامت روانی حرکت کنند. .

احیاء قصد دارد به سیستم آموزشی در بریتانیا توجه کند. چالش‌های پیش روی معلمان، والدین و دانش‌آموزان را بررسی می‌کند که همه آنها در طول همه‌گیری بارزتر شده‌اند.

راه‌اندازی مجدد بخشی از تعهد بی‌بی‌سی برای ساخت برنامه‌های بیشتر در سراسر بریتانیا برای بازتاب بهتر، نمایندگی و خدمت به همه بخش‌های کشور است.

سریال اصلی به مدت 10 فصل از سال 2006 تا 2015 پخش شد و برای بسیاری از بازیگران، از جمله بازیگران بریجرتون، ریج جین پیج و فیبی داینور، و جنا کلمن ویکتوریا، کار اولیه ای بود.

این مجموعه یکی از محبوب‌ترین درام‌های تلویزیونی بریتانیا در حین پخش بود و پس از انتشار باکس ست در iPlayer بی‌بی‌سی در سپتامبر 2019، مخاطبان جدیدی را جذب کرد.

Waterloo Road قرار است در ژانویه به BBC One و BBC iPlayer بازگردد.


دیدگاهتان را بنویسید