اروگوئه 0-0 کره جنوبی: چوب کاری دو بار انکار لاسلسته در جام جهانی 2022با رویارویی پرتغال و غنا در اواخر روز در گروه H، فشار بر دو برنده – و مدعیان معمول مرحله حذفی – اروگوئه بود تا به میدان بروند. اما آنها در استادیوم شهر آموزش به یک تیم منضبط کره جنوبی برخورد کردند.

پس از شروعی درخشان از کره جنوبی با هیونگ مین سون – مرد تاتنهام که پس از شکستگی کاسه چشم یک ماسک محافظ بر چهره داشت – معمار لحظات خطرناک، اروگوئه اولین دو نیمه شانس را با فدریکو والورده و لوئیس سوارز انجام داد. هر دو پهن فرمان

هوانگ اوی-جو سپس بهترین افتتاحیه نیمه اول کره جنوبی را به هدر داد و به نوعی روی میله به آسمان رفت و دروازه درست بعد از نیم ساعت فاصله داشت. سپس دیگو گودین فرصت بهتری را برای اروگوئه هدر داد و با ضربه سر تقریباً عالی به سمت دروازه‌ها جهش کرد، اما دید که توپ از روی چوب خارج می‌شود.

هر دو تیم پس از استراحت، با وجود اینکه ادینسون کاوانی به جای سوارز در یک ساعت برای لا سلسته جانشین سوارز شد، هیچ کدام کیفیت لازم را در یک سوم پایانی برای یافتن برنده نداشتند.

والورده با یک تلاش فوق العاده دیرهنگام ضربه ای به چوب زد، در حالی که سون نیز در لحظه حساس در وقت های تلف شده با فاصله بسیار زیاد شلیک کرد.


دیدگاهتان را بنویسید