انتظار می رود تاخیر در حمل و نقل و سیل به دلیل باد با سرعت 65 مایل در ساعت و باران شدید بریتانیا را در هم بکوبدتی

پیش‌بینی‌ها می‌گویند که به دلیل وزش باد با سرعت 65 مایل در ساعت و باران شدید بریتانیا، تاخیر در حمل و نقل و جاری شدن سیل وجود دارد.

اداره هواشناسی هشدار باد زرد تازه ای را برای ولز وضع کرده است و می گوید از ساعت 7 بعدازظهر روز پنجشنبه یک باد “طلسم” خواهد بود.

این هشدار پس از آن صورت می گیرد که هشدارهای مشابهی در مناطق وسیعی از جنوب تا شمال غربی انگلیس تا ساعت 7 بعد از ظهر و همچنین در ایرلند شمالی و اسکاتلند در طول بعد از ظهر برقرار بود.

همه آنها نسبت به تأخیر در حمل و نقل، سیل و قطع برق هشدار می دهند، در حالی که آنهایی که در مناطق ساحلی هستند ممکن است امواج بزرگ و اسپری ببینند.

رعد و برق همچنین می تواند در بخش هایی از انگلستان و ولز رخ دهد.

هشدارهای سیل برای Beaulieu و Langstone و Emsworth در Hampshire وجود داشت.

اداره هواشناسی در مورد آخرین هشدار در ولز گفت: “امروز عصر وزش بادهای شدید جنوبی تا جنوب غربی پیش بینی می شود که احتمالاً شدیدترین تندبادها در نزدیکی رگبارهای شدید و رعد و برق رخ می دهد.

وزش باد در برخی مواقع به 55 تا 65 مایل در ساعت می‌رسد، به‌ویژه در اطراف سواحل که ممکن است منجر به اختلال و امواج بزرگ شود.

شورای شهرستان پاویس گفت که یک “گردباد کوچک” چندین درخت را فرو ریخت و باعث شد A470 بین بیلث ولز و اروود تا بعد از ظهر جمعه بسته بماند.

پل های سورن نیز در هر دو جهت بسته است.

اداره هواشناسی همچنین اعلام کرد: نوار باریکی از باران، گاهی شدید و برای مدت کوتاهی شدید با احتمال رعد و برق، در اواخر صبح پنجشنبه و تا بعد از ظهر به سمت شرق حرکت می کند و کورنوال و غرب ولز را در صبح و کنت را در عصر پاک می کند. “

ادامه داد: «احتمالاً 10 تا 15 میلی‌متر باران در یک بازه زمانی یک تا دو ساعته می‌بارد» که «احتمالاً منجر به مقدار مناسبی از آب‌های سطحی در جاده‌ها و سیل خواهد شد».

وی افزود: وزش باد از سمت غرب در اواخر صبح و اوایل بعدازظهر کاهش می یابد.


دیدگاهتان را بنویسید