با هنرمند تجسمی آشنا شوید که فرهنگ خیابانی را با فناوری قابل حمل ترکیب می کنداز ژان میشل باسکیا گرفته تا شعر و گرافیتی روی دیوارهای توالت، جادا برونی همه جا الهام می گیرد و با استفاده از Galaxy Tab S8 Ultra آن را زنده می کند.

هنرمند، تصویرگر و انیماتور 22 ساله Croydon با دو کتابی که در نوجوانی نوشت – Southside Story و Slangphabet – توجه جهان خلاق را به خود جلب کرد و اکنون برای مهارت های طراحی درخشان و تخیلی خود بسیار مورد تقاضا است.

او می‌گوید: «من کتاب‌هایی را که خودم نوشتم را در بریکستون و لمبث فروختم، و فکر می‌کنم همراه با قدرت اینستاگرام، من را در مقابل بسیاری از افرادی که در دنیای خلاق کار می‌کنند، قرار داد. من در سنترال سنت مارتینز در رشته ارتباطات گرافیکی و طراحی تحصیل می کردم و شروع به دریافت کمیسیون کردم. ایجاد تعادل در هر دو چیز دشوار بود، اما من آن را واقعاً رضایت بخش یافتم. کار برای برندهای بزرگ و جوایز متعددی به دنبال آن بوده است.

پروژه های جادا درباره زندگی لندن

چه این خلاقیت در خانه باشد و چه در حال حرکت، Samsung Galaxy Tab S8 نزدیک است

/ بارنابی نیوتن

مثبت بودن در کار جادا نقش اساسی دارد. به عنوان مثال، Southside Story، یک مجله پر از داستان های واقعی، با هدف مقابله با گزارش های منفی در مورد زندگی در جنوب لندن.

او می گوید: «این در مورد کلیشه ها است. «در مدرسه من بچه‌هایی بودند که به خاطر شهرت آن منطقه نمی‌رفتند، و هیچ‌کس وانمود نمی‌کند که چیزهای بدی در حال وقوع است. اما در مورد همه چیزهای عالی در جنوب لندن چطور؟ سبک دلی وجود دارد که می خواستم آن را کشف کنم. از مردم پرسیدم که “جنوبی ترین اتفاقی که تا به حال برای آنها در لندن رخ داده است” چیست و داستان های خنده دار زیادی دریافت کردیم.”

AZ از زبان عامیانه، الهام گرفته از هنر و شعر

پروژه های خلاقانه Jada ترکیبی فوق العاده از کلمات الهام بخش، تصاویر چشم نواز و فناوری پیشرفته است.

/ بارنابی نیوتن

Slangphabet هنگام گوش دادن به گفتگوی دوستان در کتابخانه مدرسه طراحی شده است. جادا می‌گوید: «همه خیلی از زبان عامیانه استفاده می‌کردند، و من متوجه شدم که در هیچ یک از کتاب‌های اطراف من وجود ندارد. و من با نگرش های متفاوتی از سوی معلمان در مورد آن مواجه شدم. یکی از آنها می خواست مردم از انگلیسی “مناسب” استفاده کنند، اما معلم دیگری در مورد آن و تکامل زبان بسیار کنجکاو بود. چرا سعی نمی کنید آن را درک کنید؟ بنابراین در مورد آن نوشتم.»

اکنون جادا از Galaxy Tab S8 Ultra برای ثبت داستان‌های جاری و ایده‌های جدید با قلم S خود استفاده می‌کند. این تصاویر او هستند که واقعاً بیرون می‌روند و روی صفحه نمایش پر جنب و جوش Galaxy Tab S8 Ultra زنده می‌شوند. جادا می‌گوید: «وقتی جوان بودم، از نمایشگاه باسکیا در باربیکن الهام گرفتم. «این ادراکات من را از استفاده از رنگ‌ها و تایپوگرافی تغییر داد، و من به مایا آنجلو فکر کردم و به شعر اضافه کردم. من فونت خودم را برای Southside Story بر اساس گرافیتی از دکه توالت مدرسه ساختم. الهام گرفتن از زندگی روزمره مانند سایر هنرمندان بسیار عالی است.»

Samsung Galaxy Tab S8 Series: ایده آل برای افراد خلاق

جادا می‌گوید: «اگر می‌خواهید تا حد امکان با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید، فناوری اکنون مهم است

/ بارنابی نیوتن

اینجاست که Samsung Galaxy Tab S8 Ultra به کارتان می آید. او می‌گوید: «اگر می‌خواهید تا حد امکان با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید، فناوری اکنون مهم است. من از آن برای ترسیم طرح‌های خشن، جمع‌آوری عکس‌های مرجع، و نحوه طراحی افراد استفاده کردم. این یک ابزار عالی برای خلاقیت است و من از آن در همه جا استفاده می کنم. اغلب من در قطار می نشینم و روی آن نقشه می کشم و مردم بالای شانه ام مراقب خواهند بود. من این موضوع را بدم نمی‌کند، هرچند مرا تحت فشار قرار می‌دهد که اشتباه نکنم!»

جادا می افزاید: «اما من همیشه از خلاق بودن لذت می برم. احساس می کنم در یک زمان چیزهای زیادی در سرم می گذرد و هنر به من کمک می کند تمرکز کنم.”

در مورد Samsung Galaxy Tab S8 در Samsung.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید