بهترین پانتومیم‌های لندن 2022 برای رزرو هم‌اکنون، از غاز مادر مک‌کلن تا رابین هود در گرینویچتی

او فصل بر سر ما آمده است – اوه خانم! – و سالن های تئاتر در سراسر لندن با صدای 1000 صدای ریز که فریاد می زنند “او پشت شماست!” با یک شیدایی قندی که ارتش را به وحشت می‌اندازد. برای کمک به شما در حرکت در مناظر پانتو لندن، ما بهترین ها را گردآوری کرده ایم. اوه بله، ما داریم.

غاز مادر

امپراتوری هاکنی

ریسیلا غاز (روث لینچ) و غاز مادر (کلایو رو)

/ مانوئل هارلان

کلایو رو با پانتوهای امپراتوری هاکنی یکی است – هیچ چیز شبیه باباش نیست – و در 15 سالگیهفتم سال حضور در این نقش، او همچنین کارگردانی می کند. Mother Goose یک نمایش ویژه برای رو است، زیرا این بخشی بود که او را در جوایز الیور 2009 نامزد کرد، تنها پانتودام که تا به حال نامزد شده است. Hackney’s panto یک مؤسسه لندنی است که از چند صد نفر از زمانی که Rowe شروع به کار کرد، تا سالن تئاتر 1200 نفری هر سال را افزایش داده است.

تا 31 دسامبر؛ از اینجا بلیط بخر

جک و لوبیای سحرآمیز

ترانه چکش

پانتو مورد علاقه بازگشته است، با گاوها، لوبیاهای جادویی، گیاهان کوهنوردی و غول وحشتناک همه در حال حاضر و درست هستند. این تولید همچنین نوید «اسکیت‌بردی شدید، انفجار شیر، گاوهای آوازخوان، برخی لباس‌های کاملاً ظالمانه و البته بیانسه» را می‌دهد، بنابراین به وضوح چیز دیگری را نیز به مهمانی می‌آورد. لیا سنت لوس که در فیلم های Mamma Mia!، Beautiful – The Carole King Musical و The Lion King بازی کرده است، نقش جک را بازی می کند و این نمایش توسط ستاره در حال ظهور صحنه تئاتر بریتانیا، جود کریستین، نوشته شده است. ما نمی توانیم برای این یکی صبر کنیم.

تا 7 ژانویه؛ از اینجا بلیط بخر

سیندرلا

تئاتر سلطنتی استراتفورد شرق

جیجی ظاهر (کلئوپاترا) و گریسی مک گونیگال (سیندرلا)

/ مایکل ورلی

تئاتر رویال می‌گوید پانتوهایش کتاب قوانین را پاره می‌کنند تا این داستان‌های کلاسیک را به جامعه خود و فراتر از آن مرتبط کنند. برداشت امسال از سیندرلا، داستان را با ظهور کلئوپاترا به مصر باستان منتقل کرده است. رابرت هایمن بار دیگر آهنگ‌ها را می‌نویسد و لئو باتلر، نمایشنامه‌نویسی که آثارش در دادگاه سلطنتی، آلمیدا و کمپانی رویال شکسپیر روی صحنه رفته‌اند، به او می‌پیوندد. همچنین سه پانتودام به قیمت یکی، به شکل نامادری شریر و دو خواهر دختر بدجنس، نویدبخش است.

تا 7 ژانویه؛ از اینجا بلیط بخر

رابین هود

تئاتر گرینویچ

پانتوی گرینویچ در سال 2019 با بازی زیبای خفته برنده جایزه آف وست اند شد و سال گذشته برای فیلم ملکه قلب ها نامزد دریافت جایزه دیگر شد. در سال 2022 هدف آن این است که با برداشت خاص خود از رابین هود، تماشاگرانی را با تمام وجود داشته باشد. این فیلم توسط آنتونی اسپارگو نوشته شده است – که در «تاریخ‌های وحشتناک در وست اند» ظاهر شده و حتی یک دالک را در «دکتر هو» عمل کرده است – و او همچنین نقش کلانتر شرور ناتینگهام را بازی می‌کند.

تا 8 ژانویه؛ از اینجا بلیط بخر

سفید برفی و هفت کوتوله

تئاتر جدید ویمبلدون

روتی هنشال

/ کریگ ساگدن

روتی هنشال کمی از غبار ستاره ای وست اند را به ویمبلدون می آورد و نقش ملکه شریر را در سفید برفی بازی می کند – اولین بازی پانتو او. “باورم نمی شود که این مدت از من گذشته است. او در پست اینستاگرامی خود که این خبر را به اشتراک گذاشت، گفت: تا به حال تنها بچه هایی که ترسیده ام، بچه های خودم هستند. هنشال – که اولین بازی خود در وست اند را در گربه ها در سال 1987 انجام داد و نقش روکسی هارت را در شیکاگو و خانم ویلکینسون را در بیلی الیوت موزیکال بازی کرد – به هانا لوتر ملحق شد که از پست کردن ویدیوهای TikTok در طول قرنطینه به نقش اصلی در Heathers در قصر دیگر

3-31 دسامبر; از اینجا بلیط بخر

طلایی و سه خرس

تئاتر ریچموند

مت بیکر (آن بلوک دوست داشتنی Countryfile و The One Show) در این جدایی از داستان اصلی و نسبتاً ترسناک در مرکز صحنه قرار می گیرد. سیرک Goldilocks در معرض تهدید یک صاحب سیرک رقیب شیطانی است (سرمایه داری، نه؟) و با کمک تعدادی از دوستان با استعداد سیرک، آنها باید برای نجات Big Top خود از خرابی مبارزه کنند. حتی با حرکات آکروباتیک، افکت‌ها و ترفندهای جادویی، همه چیز از دست رفته به نظر می‌رسد، تا اینکه سه خرس درخشان به باند ملحق می‌شوند…

3-31 دسامبر; از اینجا بلیط بخر

رابین هود قرمز کوچولو

مرکز هنر Battersea

پیرز آلاردایس

شرکت تئاتر Sleeping Trees پانتومیم‌های سنتی را روی صحنه نمی‌برد، اما در عوض در ماش‌آپ باشکوه پانتو تخصص دارد. آنها پس از زیبای خفته و هیولای سال گذشته، به مرکز هنرهای Battersea بازگشته‌اند و طنز، آهنگ‌های آوازی و هرج و مرج عمومی را به ارمغان می‌آورند، این بار با نمایشی به نام رابین هود کوچک قرمز. با غوغای ناتینگهام پس از دستگیری قانون شکن معروف توسط کلانتر شرور، به دست یک شخصیت کاملاً متفاوت، کلاه قرمزی، می افتد تا روز را نجات دهد. راهنمای سنی از سه سالگی است، اما این باعث می‌شود که همه بازی‌کننده‌ها بخندند.

6 دسامبر تا 8 ژانویه; از اینجا بلیط بخر

سیندرفلا

شاهزاده ولز دروری لین

قطعاً برای بچه‌ها نیست، این نسخه‌ی خشن، پر شور، افسانه‌ای و کثیف از افسانه‌های کلاسیک، که به‌طور مناسب بالای یک میخانه برگزار می‌شود (از نظر فنی در West End، اما…) صرفاً برای بزرگسالان است. این نوید می دهد که تمام کارهای سنتی دوگانه پانتو را که پدر شما به آنها خندیده است، استفاده کند و حداقل آنها را سه برابر کند. با قهرمانی که به عنوان “شاهزاده خر دیک سوهو” نامگذاری شده است، قطعاً ظرافت کمی دارد، اما چه کسی در کریسمس ظرافت می خواهد؟ تماشاگران در 12 دسامبر با حضور مهمان توسط دانیلا وستبروک، ستاره سابق Eastenders در نقش مادرخوانده پری، لذت ویژه ای را دریافت می کنند.

9 تا 22 دسامبر از اینجا بلیط بخر

جک و لوبیای سحرآمیز

پالادیوم لندن

جولیان کلاری

/ جزوه

پانتو هفت سال پیش با صدای بلند به پالادیوم بازگشت و از آن زمان تا کنون موفقیت بزرگی را به دست آورده است. یک بار دیگر جولیان کلاری بزرگ وظایف مجری مراسم را برای این تماشایی پر زرق و برق انجام می دهد و هر ذره ای از لک ممکن را بیرون می کشد. داون فرنچ به او ملحق می شود که اولین بازی پانتوی پالادیوم خود را در سفید برفی در سال 2018 انجام داد، در حالی که اولین بازیگر امسال الکساندرا برک در نقش همسر شرور غول، خانم بلاندربور است. او جای خود را در کنار اسطوره های پانتو، نایجل هاورز، پل زردین و گری ویلموت خواهد گرفت. مبحث بازاریابی می گوید این همان چیزی است که شما دارید لوبیا در انتظار ممکن است حق با آنها باشد.

10 دسامبر تا 15 ژانویه؛ از اینجا بلیط بخر

غاز مادر

دوک یورک

کلایو رو یک بار مادر غاز را «هملت پانتو» برای یک زن نامید، پس چه کسی بهتر از سر ایان مک‌کلن در این فیلم تور بازی می‌کند؟ کمدین جان بیشاپ به عنوان همسر ویک گوس به او ملحق می شود و این زوج زندگی سالمی را در یک پناهگاه حیوانات در داخل دبنهامز متروکه می گذرانند. مجری Mel Giedroyc غازی است که در این نسخه از داستان نوشته شده توسط جاناتان هاروی (Gimme Gimme Gimme; Beautiful Thing) به درون پرواز می کند و وجود شگفت انگیز خود را تغییر می دهد.

15 دسامبر تا 29 ژانویه; از اینجا بلیط بخر


دیدگاهتان را بنویسید