جشن جام جهانی برای هواداران به دلیل محدودیت در فروش الکل لغو شدO

سازمان‌دهی‌کنندگان تلاش کرده‌اند لغو یک مهمانی جام جهانی برای هواداران ولز را پیش از دیدار با ایران در گروه B کم‌اهمیت جلوه دهند.

موسسه خیریه هواداران Gol Cymru به دنبال این بود که بر موفقیت احزاب خود که در هر دو طرف بازی افتتاحیه جام جهانی ولز مقابل ایالات متحده برگزار شد، با دور دوم رویدادها برای بازی روز جمعه، توسعه یابد.

با این حال، آنها به دارندگان بلیت اطلاع دادند که تغییری که در «لحظه آخر» پس از گفتگو با مقامات قطری «تحمیل شد» به این معنی است که آنها «دیگر نمی‌توانند قبل از ظهر جمعه مشروبات الکلی سرو کنند».

بازی ولز و ایران از ساعت 13 به وقت قطر، ساعت 10 صبح در انگلیس در ورزشگاه احمد بن علی آغاز می شود.

در ایمیل گل سیمرو آمده است: «هتل یک شبه در حال مذاکره با مقامات قطری بوده است و متأسفانه مانند قطر، تغییری ایجاد شده است و اکنون دیگر نمی‌توانیم الکل را قبل از ظهر جمعه سرو کنیم.

بنابراین، ما مجبور شدیم تصمیم بگیریم که رویداد پیش از بازی را لغو کنیم و دو گزینه به شما ارائه دهیم.

اینها شامل شرکت در یک مهمانی بعد از بازی در روز جمعه یا یک مهمانی قبل از بازی در 29 نوامبر قبل از بازی نهایی گروه B با انگلیس، هر دو در هتل InterContinental دوحه، در منطقه West Bay شهر است.

سفارت هواداران انجمن هواداران فوتبال ولز بعداً خاطرنشان کرد که جمعه یک روز مقدس است و “قبل از ظهر مجاز به مصرف الکل نیست”.

رودری ویلیامز، مجری این رویداد گفت که آنها همیشه قوانین عدم مصرف الکل را قبل از ظهر مد نظر قرار داده اند، و اضافه کرد که او معتقد است در به روز رسانی به طرفداران در مورد لغو، “تفاوت نادرستی” وجود داشته است.

آقای ویلیامز به خبرگزاری PA گفت: “ما در اینجا به قانون احترام می گذاریم، من ناراحت نیستم، با شما صادق خواهم بود، هیچ کس با من تماس نگرفته است تا بگوید “خدایا، من واقعاً ناامید هستم”.

“پاسخ به آن مثبت و عقلانی است.”

او افزود: «فکر می‌کنم کمی سوءتفاهم وجود دارد، کمی سوء تفاهم، و به همین سادگی است.

بیایید به لذت بردن از جام جهانی ادامه دهیم و امیدوار باشیم که ولز با انگلیس از گروه خارج شود و سپس همه خوشحال خواهیم شد.

آقای ویلیامز گفت که تعداد زیادی رزرو قبل از بازی وجود ندارد و دلیل آن نیاز به حضور هواداران به موقع به استادیوم برای شروع بازی است.

او درباره این رویدادها گفت: «این یک فضای فوق‌العاده و فوق‌العاده است. فقط می‌خواهم از هواداران ولز تشکر کنم که اینقدر درک و حمایت هستند و اصلاً مشکلی ندارند.»

آقای ویلیامز افزود: «جمعه، آیا می‌توانی بعد از ساعت 12 یک نوشیدنی بنوشی؟ بله، تو میتونی. چقدر؟ بارها شما می توانید زمان زندگی خود را در روز جمعه داشته باشید – فقط تا ساعت 12 صبر کنید. همین.»

فروش مشروبات الکلی به هواداران در استادیوم های جام جهانی در قطر دو روز قبل از شروع مسابقات ممنوع شد – به استثنای تماشاگران شرکتی.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت که نوشیدن الکل یا مست بودن در ملاء عام جرم است و الکل در مکان های تعیین شده از جمله هتل ها موجود است.

پل کورکری، از انجمن هواداران فوتبال ولز (FSA)، گفت که مهمانی قبل از بازی “مکانی عالی” برای تجمع مردم در آستانه تساوی 1-1 با ایالات متحده در روز دوشنبه بود و هواداران “بسیار معقول” سفر می کردند. به بازی.

او گفت که شنیدن تغییرات اعمال شده در رویداد پیش از بازی روز جمعه “ناامیدکننده” بود.

در جای دیگر، اتحادیه فوتبال ولز اعلام کرد که فیفا تأیید کرده است که هواداران می‌توانند روز جمعه پس از مصادره چنین اقلامی در ورزشگاه، از کلاه‌های دیواری رنگین کمان و پرچم‌های رنگین کمانی در داخل ورزشگاه استفاده کنند.

آنها در بیانیه‌ای اعلام کردند: در پاسخ به FAW، فیفا تأیید کرده است که هوادارانی که کلاه‌های سطلی دیواری رنگین‌کمان و پرچم‌های رنگین کمانی دارند، اجازه ورود به ورزشگاه را برای بازی روز جمعه سیمرو مقابل ایران خواهند داشت.

با تمام سالن های جام جهانی تماس گرفته شده و به آنها دستور داده شده که قوانین و مقررات توافق شده را رعایت کنند.

FAW از فیفا می‌خواهد که به پیام خود مبنی بر اینکه همه در قطر در طول جام جهانی از همه استقبال می‌کنند و به تاکید بر مسائل بیشتر حقوق بشری ادامه می‌دهد، پایبند باشد.

ما بر این باوریم که فوتبال برای همه است.»

هواداران انگلیس همچنین از فیفا خواستند تا از تکرار مشکلات بلیت‌سازی که به معنای از دست دادن بخش‌هایی از بازی افتتاحیه سه شیرها با نتیجه 6-2 مقابل ایران بود، خودداری کند.

برخی از حامیان با دیوانه‌واری برنامه تلفن همراه رسمی فروش بلیت را روی تلفن‌های خود به‌روزرسانی می‌کردند تا بتوانند کد QR خود را چند دقیقه قبل از شروع بازی بارگیری کنند.

اشلی براون، از سفارت هواداران FSA، گفت: “این موضوع به خوبی مستند شده است و فیفا به سادگی باید از آن عبور کند.”

وی افزود: به همه حامیان توصیه می کنیم در صورت بروز هرگونه مشکل در آینده زودتر حضور پیدا کنند.

سخنگوی فیفا گفت: ارائه‌دهنده خدمات فیفا در تلاش است تا مشکلی که برخی از تماشاگران با اپلیکیشن فروش بلیت فیفا با آن مواجه هستند را در اسرع وقت حل کند و در این بین راه‌حل‌های جایگزینی ارائه می‌شود که به همه دارندگان بلیط اجازه دسترسی به ورزشگاه را می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید