شبی که ملکه درگذشت، باشگاه خصوصی Quo Vadis جشنی ترتیب دادم

اخگرهای Quo Vadis، کلوب خصوصی شیک در سوهو، به ما می گویند که از مهمانی که در شب مرگ ملکه برگزار شد، ناراحت هستند.

در 8 سپتامبر، QV یک کتاب مهیج برای سرآشپز جرمی لی، در تصویر، به نمایش گذاشت. با اعلام وضعیت بحرانی ملکه در بعدازظهر آن روز، بسیاری از برنامه ها لغو شدند، اما باشگاه ادامه داد.

یکی از سخنگویان گفت: «تعویق پیشگیرانه یک مهمانی با تصور اینکه او این کار را می کند عجیب و کاملاً اشتباه به نظر می رسد. [die] تا اینکه تایید شد.» اخبار رسمی مرگ ملکه در حالی منتشر شد که جشن ها در حال برگزاری بود.

آنها افزودند: «در طول مهمانی ما یک دقیقه سکوت کردیم و پرچم Quo Vadis را به حالت نیمه افراشته درآوردیم.

یکی از حاضران به ما گفت: “تا زمانی که من رسیدم، جو اصلاً یک جو رسمی نبود – همه غذاها تمام شده بود و مردم فراوان بودند.”

مدعی جدید برای نقش باند

کانر سویندلز

/ دیو بنت

نام جدیدی در رقابت برای 007 شدن در حال چرخش است. در جشن شصتمین سالگرد این فرنچایز دیشب، کانر سویندلز، بازیگر آموزش جنسی، یکی از افراد مورد علاقه بود. همبازی او در این سریال، انکوتی گاتوا، قبلاً کلید تاردیس را به دست آورده است. از آلیستر پتری که در سریال نقش یک معلم را بازی می کند، پرسیدیم. “من فکر می کنم او در لیست است. پتری گفت: او چهره مناسبی دارد. من به شدت به او افتخار می کنم. او یک بازیگر فوق العاده با استعداد است.» ما یک پیوند قوی را احساس می کنیم.

Speccie به محافظه‌کاران با مالیات بالا سیلی می‌زند

تماشاچی شب گذشته در مراسم اهدای جوایز مجلس به دولت یک رپ روی بند انگشتان داد. این مجله که مدت‌ها با محافظه‌کاران مرتبط بود، جوایز برتر خود را به حزب کارگر داد. سر کیر استارمر به دلیل تغییر حزب خود در حالی که صدراعظم سایه راشل ریوز «صدر اعظم سال» بود، «سیاستمدار سال» را انتخاب کرد و چهار محافظه‌کار را که در واقع خزانه‌داری امسال را اداره می‌کردند، شکست داد. فریزر نلسون، سردبیر مجله که مجری این جوایز بود، هفته گذشته پس از بیانیه پاییزی جرمی هانت مبنی بر افزایش مالیات، دیده شد.

شاهزاده هری در حال خروج از مجلس اعیان است

دوک و دوشس ساسکس

/ Getty Images برای Invictus Ga

پیشنهاد پادشاه برای مشاوران جدید ایالتی دیروز در دستور کار مجلس اعیان قرار گرفت. حمله ساسکس نبود، اما به هر حال این اتفاق افتاد. لرد برکلی گفت: «مشاوران باید هم در بریتانیا باشند و هم کار کنند. نمی‌دانم چرا نمی‌توانیم کسانی را که دیگر مناسب نیستند حذف کنیم. این ترس وجود دارد که دوک ساسکس مدعی شود که کار می کند.

دیشب در شهر

الکسا چانگ مجری تلویزیون و پالوما فیث خواننده شب گذشته از تعطیلات Miu Miu در لندن در سوهو لذت بردند. در گوشه و کنار، سوپر مدل و تاجر دیوید گاندی در افتتاحیه فروشگاه شاخص توماس پینک در خیابان جرمین شرکت کرد. در همین حال، فارل ویلیامز در لندن بود و راه اندازی برند مراقبت از پوست خود Humanrace را در Selfridges جشن گرفت. ای جی اودودو، که شایعه شده بود هدایت برادر بزرگ جدید را بر عهده دارد، میزبان نوشیدنی های کریسمس در هتل ماندراک بود.


دیدگاهتان را بنویسید