شهردار لندن از استراتژی جدید شارژ برای Net Zero 2030 رونمایی کرددر حالی که هنوز راه درازی برای لندن در مسیر برق رسانی خود در پیش است، پایتخت بریتانیا در زمینه شارژ زیرساخت پیشرو است. این پیام صدیق خان، شهردار لندن بود که اوایل امروز در نشست ایونینگ استاندارد Plug It In Summit صحبت کرد.

آقای خان گفت:[There are] بیش از 11000 نقطه شارژ در لندن که بیش از 800 نقطه آن سریع و فوق سریع هستند. از 800 نقطه شارژ سریع در لندن، حدود نیمی توسط حمل و نقل برای لندن تحویل داده شده است. این یک سوم کل بریتانیا و 170 درصد افزایش نسبت به سال 2019 است.

شهردار همچنین راه اندازی یک ابتکار جدید را فاش کرد که باعث می شود تا پایان سال 2023 100 جایگاه شارژ جدید در برخی از شلوغ ترین جاده های لندن باز شود، طرحی که او آن را “ضروری برای حمایت از رانندگان مسافت پیموده شده در لندن” توصیف کرد.

اعلام شهردار در هنگام سخنرانی کلیدی پایانی او در نشست امروز Plug It In Summit که توسط Evening Standard در موزه طراحی برگزار شد، اعلام شد. در طول این رویداد یک روزه، 200 نفر از سیاستگذاران، رهبران کسب و کار، مبتکران و کارشناسان صنعت از یک سری گفتگوهای کنار آتش و بحث های پنل متمرکز بر ارائه یک طرح واقع بینانه برای برقی کردن حمل و نقل لندن لذت بردند.

اینها شامل گفتگوهایی در مورد چگونگی تبدیل لندن خالص صفر 2030 به واقعیت بود. آینده خودروهای الکتریکی خودران در لندن؛ چالش های پشت حرکت الکترونیکی؛ و پیشرفت های فناوری باتری EV.

سخنرانان در مراسم افتتاحیه شامل نمایندگانی از Uber، Polestar، TFL، Gridserve و آتش نشانی لندن و همچنین محیط بانانی از Green Alliance، گروه آب و هوا و موسسه Green Finance بودند. پیام کلی مثبت و در عین حال فوری بود و بسیاری از سخنرانان بر نیاز به اقدام مشترک تاکید کردند.

این اجلاس نشان دهنده اولین نقطه عطف در یک کمپین جاری توسط Evening Standard است که در 16 ژوئن با حمایت آقای خان راه اندازی شد.

شهردار لندن گفت: من شک ندارم که تغییر به سمت وسایل نقلیه الکتریکی برای پاکسازی هوا و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ضروری است.

این گام کلیدی برای ساختن یک لندن بهتر برای همه است – شهری که برای همه سبزتر، امن تر، عادلانه تر و مرفه تر باشد. من با هم، به عنوان یک شهر، مطمئن هستم که می‌توانیم این چشم‌انداز را زنده کنیم و عصر جدید، سالم‌تر و الکتریکی را برای لندن آغاز کنیم.»

صادق خان در Plug It In Summit ما صحبت می کرد. مشاهده بیشتر در مورد این رویداد در standard.co.uk/plugin


دیدگاهتان را بنویسید