مار پیتون در استرالیا پسربچه 5 ساله را به داخل استخر می کشددارد

پسربچه پنج ساله استرالیایی پس از گزیده شدن توسط یک مار پیتون سه متری و کشیده شدن به داخل استخر زنده ماند.

قبل از اینکه پدرش بن او را از مار جدا کند، بو بلیک باید توسط پدربزرگ ۷۶ ساله‌اش آلن پس از حمله وحشتناک به خانه خانواده در خلیج بایرون، نیو ساوت ولز، نجات می‌یابد.

بن بلیک به ایستگاه رادیویی ملبورن 3AW گفت که بو با برادرش شنا می‌کرد و پیتون تصمیم گرفت دهانش را دور مچ پایش بپیچد و هر دو به داخل استخر غلتیدند.

او فقط در اطراف لبه راه می رفت [of the pool] و من معتقدم که پایتون آنجا نشسته بود و منتظر آمدن یک قربانی بود… و بیو همین بود.

آنی بود. دیدم سایه سیاه بزرگی از بوته بیرون آمد و قبل از اینکه به ته بروند [of the pool] او کاملاً دور پایش پیچیده بود.»

این زمانی بود که آلن بلیک به داخل استخر پرید و بو را نزد پدرش برد.

بن توضیح داد که چگونه حدود 15 تا 20 ثانیه طول کشید تا مار را از مچ پای پسرش جدا کند و در تمام این مدت سعی می کرد آلن را آرام کند.

“من نگه داشتم [the Python] احتمالاً 10 دقیقه در حالی که سعی می کردم پدرم را آرام کنم، شریک زندگی اش و دو پسرم را آرام کنم و سپس او را آزاد کردم.

“این تا حدودی یک مصیبت بود.”

علیرغم این حادثه نگران کننده، بن گفت پسر جوانش “یک سرباز مطلق” بود.

“یک بار خون را پاک کردیم و به او گفتیم که قرار نیست بمیرد… در واقع خیلی خوب بود.”

بو را از مدرسه به خانه بازداشتند در حالی که والدینش نیش مار را برای عفونت زیر نظر داشتند.

مارهای پیتون اغلب در استرالیا، آفریقا و آسیا یافت می شوند.

پیتون های استرالیایی به طور منظم بیش از سه متر هستند. برخی از این گونه ها با وجود اندازه بزرگشان در مناطق شهری و برون شهری زنده می مانند. شکار با ضربه زدن و گاز گرفتن و معمولاً به دنبال آن انقباض اسیر می شود.

سال گذشته یک پایتون دو و نیم فوتی شناگران را در Hampstead Heath در شمال غرب لندن غافلگیر کرد.

این مار در ورودی پارلمان هیل لیدو مشاهده شد. رنجرز 30 دقیقه طول کشید تا مار را با دقت درون توری قرار داده و آن را در جعبه حمل از پارک خارج کند.


دیدگاهتان را بنویسید