هری کین پس از ترس از مصدومیت برای بازی انگلیس با آمریکا در جام جهانی آماده شدتناسب اندام کین پس از اینکه او برای اسکن روی مچ پایش پس از یک چالش سنگین در بازی افتتاحیه جام جهانی انگلیس، پیروزی 6-2 مقابل ایران در روز دوشنبه، فرستاده شد، باعث نگرانی شد.

مهاجم تاتنهام 15 دقیقه قبل از تعویض توسط کالوم ویلسون به میدان رفت و ورزشگاه را در حالی که بند روی مچ پا بسته بود و با حرص راه می‌رفت، ترک کرد.

کین سابقه مشکلات مچ پا دارد و از سال 2016 از 5 مصدومیت رباط مجزا رنج می‌برد، اما از ژانویه 2020 تا به حال در کنار زمین نبوده است – به خاطر کار کردن با یک فیزیو شخصی جدید، آمادگی جسمانی خود را مدیون می‌داند.

ساوتگیت فاش کرد کین دیروز به صورت انفرادی کار می کرد، اما قرار بود امروز بعدازظهر به تمرینات گروهی در پایگاه انگلیس در الوکره، جنوب دوحه بازگردد.

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: “او خوب است، او در روز چهارشنبه کمی بیشتر به صورت انفرادی کار کرده است، اما پنجشنبه به تیم بازخواهد گشت و برای بازی خوب است.”

جلوگیری از بحران: هری کین آماده بازی برای انگلیس مقابل آمریکا در جام جهانی است

/ FA از طریق Getty Images

ما فقط او را بررسی کردیم تا ببینیم. من فکر می کنم گاهی اوقات وقتی شما در حال درمان چیزهایی هستید، مهم است که بدانید دقیقاً چه چیزی وجود دارد و همه چیز خوب بود.

«این خیلی قوزک پا نیست. بیشتر پا است. واقعاً چالش ضعیفی بود، اما خوشبختانه ما به راحتی با آن کنار آمدیم.»

ساوتگیت در پاسخ به سوال ITV که آیا نفس خود را حبس می کند، افزود: “نه، زمانی که او به زمین رفت من بودم! اما زمانی که او به بازی ادامه داد، همه چیز خوب بود.”

جیمز مدیسون قرار بود تنها غایب انگلیس در تمرین امروز باشد زیرا او همچنان به مشکل زانو خود رسیدگی می‌کرد، اما کایل واکر اعلام کرد که برای بازگشت مقابل ایالات متحده در ورزشگاه آل بیت آماده است.

مدافع کناری منچسترسیتی پس از اعتراف به اینکه بازی خیلی زود پس از عمل جراحی کشاله ران در ابتدای ماه گذشته انجام شد، در بازی مقابل ایران بازی نکرد، اما واکر در پاسخ به این سوال که آیا او آماده است یا خیر، گفت: «بله. آیا مدیر موافق است؟ من نمی دانم.

گوش کن، من تناسب اندام دارم، الان دو هفته است که تمرین می کنم و احساس تیزبینی دارم. آیا می توانید کارهایی را که در روز مسابقه انجام می دهید تکرار کنید؟ البته من نمی توانم. من و فیزیو، من و مربی تناسب اندام نمی توانیم 11 در 11 مقابل هم داشته باشیم. ما می‌توانیم قبل از اینکه به تمرین بروم و با بچه‌ها به توپ ضربه بزنم، تا جایی که می‌توانیم انجام دهیم.

“پس من احساس خوبی دارم. بدیهی است که سرمربی تصمیم سختی برای انتخاب 11 بازیکن از 26 بازیکن دارد.”

به‌طور گسترده‌ای تصور می‌شد که واکر بعید به نظر می‌رسد که بعد از عمل جراحی وارد تیم ساوت‌گیت در جام جهانی شود، اما می‌گوید بازگشت سریع او به تناسب اندام تا حدی به دلیل اثبات اشتباه شک‌کنندگانش بوده است.

او گفت: “این فقط زندگی من بود – هر کسی به نوعی، شکل یا شکلی، من را از کار می نویسد یا چیزهای خاصی می گوید.”

زمانی که من برای منچسترسیتی قرارداد امضا کردم، باورم نمی‌شود که آنها برای یک مدافع کناری اینقدر پول پرداخت کرده‌اند. X، Y و Z. این به من انگیزه می دهد که واقعاً بروم و ثابت کنم که مردم اشتباه می کنند. باز هم باید قبل از هر چیز به فکر خودم باشم. و مطمئن شوم که بدنم خوب است و می تواند با آن کنار بیاید و ثانیاً، ثابت می کنم که مردم اشتباه می کنند، کاری که من دوست دارم انجام دهم.»

همچنین انتظار می رود هری مگوایر پس از اخراج از ایران به دلیل احساس بیماری خوب باشد. ایالات متحده آمریکا که در اولین بازی خود مقابل ولز به تساوی 1-1 دست یافت، جشن شکرگزاری خود را به بعد از بازی به تعویق انداخت.

کامرون کارتر ویکرز، مدافع آمریکایی و بازیکن سابق تاتنهام، که در لندن بزرگ شده است، گفت: “برای من، این واقعا چیز مهمی نیست. اما برای افرادی که خانواده‌شان اینجا هستند، اینطور است. روز شنبه یک گردهمایی کوچک خوب برای شکرگزاری داریم.»


دیدگاهتان را بنویسید