کایا گربر در شورت های علمی تخیلی برای کیف اسلش جدید الکساندر مک کوئین بازی می کندخوب ما اینجا چی داریم؟ سوپرمدل دختر سیندی کرافورد، کایا، که یک قالب مصنوعی از سر خود را خنثی می کند، چیزی است که.

کایا گربر در یک خوش‌آمدگویی به هفته‌ای فاجعه‌آمیز با سرفصل‌های مد – بین راف سیمونز که برچسب همنام خود را می‌بندد، بالنسیاگا که خرس‌های عروسکی را به بچه‌ها اسارت می‌دهد و خداحافظی الساندرو میکله با گوچی – به محل بازیگری بازگشته است.

الکساندر مک کویین

شاید به خاطر بیاورید که مدلی در صحنه فیلمبرداری «داستان ترسناک آمریکایی» در سال 2021 دندان‌های هالیوودی‌اش را می‌تراشد. حالا او برای یک فیلم کوتاه الکساندر مک‌کوئین، کاملاً آموزش دیده در لرزش لب‌ها، با اشک‌های نشانه‌ای، نگاه‌های خالی و غیره بازمی‌گردد.

الکساندر مک کویین

این کلیپ دو دقیقه و 50 ثانیه ای توسط عکاس مد گلن لوچفورد کارگردانی شده است و گربر را می بیند که کیف دستی چرمی جدید و قرمز اسلش را با خیال راحت زیر بغلش می کشد. لوازم جانبی، نقطه کانونی فیلم، با یک فلپ بالایی برش خورده مانند بوم لوسیو فونتانا همراه با سخت افزار گردگیر بند انگشتی امضا مک کوئین و یک جمجمه کریستالی ارائه می شود. در دو رنگ سفید و مشکی نیز موجود است. گربر با موهای ژل‌شده‌اش به دور آینده‌ای بیگانه می‌چرخد که در آن نور قهوه‌ای رنگ است و وسایل نقلیه در اطراف آسمان‌خراش‌های بلند پرواز می‌کنند.

این مدل مشکی پوش با گذر از چند راهروی شبح آور، خود را در فضای سفید بی نهایت می یابد. چهار سر پروتز ظاهر می شود، سه سر با قسمت بالایی بدن و بازوها، به طرز ناراحت کننده ای روی میله های فلزی سفید سیخ شده اند.

الکساندر مک کویین

گربر صورت پلاستیکی خودش را پیدا می‌کند که سپس با تأمل عمیق آن را نوازش می‌کند، قبل از اینکه به دوربین مرده نگاه کند و آرام گریه کند. داپلگانگر سپس چشمانش را باز می کند و اتاق سیاه می شود. این همه بسیار مرموز است.

بیانیه ای از این برند نشان می دهد که این برند در مورد “تقایسه بین انسانیت و فناوری” و “احساسات انسانی در یک چشم انداز آینده نگرانه” است.

آره. اما همچنین، در عجیب و غریب عجیب و غریب یک سوپرمدل که لحظه ای را صرف نوازش چهره مصنوعی خود می کند، لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید