یوونتوس 1-1 آرسنال: ویویان میدما با گلزنی توپچی ها در لیگ قهرمانان زنان امتیاز می گیرد.دارد

آرسنال در لیگ قهرمانان زنان مقابل یوونتوس به تساوی 1-1 رسید و شروع بدون شکست خود در اروپا را حفظ کرد.

توپچی ها که چندین بازیکن از جمله بت مید مهاجم مجروح انگلیس را از دست داده بودند که ACL او را پاره کرده بود، در اوایل نیمه دوم زمانی که لینث بیرنستین یوونتوس را به دنبال یک ضد حمله سریع به پیش برد، عقب افتاد.

Vivianne Miedema از یک کرنر وارد دروازه شد و درست بعد از یک ساعت بازی را به تساوی کشاند، اما تیم Jonas Eidevall نتوانست یک برنده دیرهنگام ایجاد کند.

آرسنال که به دنبال تمدید 100 درصدی شروع خود بود، همچنان در صدر گروه C باقی می ماند، دو امتیاز با یوونتوس و سه امتیاز از لیون، که 3-0 خارج از خانه به زوریخ پیروز شد.

توپچی ها شروعی مثبت داشتند، با بازی Stina Blackstenius توسط Frida Maanum، اما ضربه او را دیدند که از بالای تیرک عبور کرد.

پائولین پیرو ماگنین، دروازه بان یوونتوس، که چند فصل را با توپچی ها سپری کرد، پس از اینکه بلکستنیوس مهاجم سوئدی، اندکی قبل از استراحت دوباره از زمین خارج شد، توپ را به خوبی نجات داد. در انتهای دیگر، آریانا کاروسو در وقت های تلف شده نیمه اول توپ را با فاصله زیاد به ثمر رساند.

آرسنال دوباره در اوایل نیمه دوم فشار آورد زیرا کیتلین فورد استرالیایی پیرو-مگنین را آزمایش کرد قبل از اینکه ضربه سر لوته ووبن-موی از خط خارج شود.

اما این یووه بود که در دقیقه 51 از بن بست خارج شد. Beerensteyn مهاجم هلندی در یک ضدحمله موفق شد مانوئلا Zinsberger دروازه بان آرسنال را از پیش رو بردارد.

آرسنال پاسخ داد و درست پس از یک ساعت به گل تساوی رسید، زمانی که میدما از یک کرنر وارد دروازه شد، و در حالی که مهاجم نزدیک به تکمیل بازگشت بود، هر دو طرف باید به یک امتیاز رضایت می دادند.

گزارش تکمیلی توسط PA Sport.


دیدگاهتان را بنویسید